Milující manželka

26. prosinec 2008 | 10.41 |
› 

Není nad to, mít milující manželku, která se zřejmě stane velmi brzy exmanželkou. No, na svoji povahu už bych asi už seděl na Mírově.

Pokutu v přepočtu 12 tisíc korun dostal muž za to, že vyhodil kočku své manželky za dveře. Kočka mu totiž načůrala do pracovního kufříku.

Laura Marchesi poslala na svého manžela Allessandra ochránce zvířecích práv, za to, že její milovaná kočka skončila na balkoně. Skupina bijící se za práva zvířat ženě ihned doporučila právníka, který již s podobnými případy má jistou a úspěšnou praxi. Případ se dostal až k soudu, kde Laura rozhořčeně líčila, že kočku našla ztrápenou, vyhladovělou a prochladlou, jak se snaží dostat zpátky do bytu. Venku zvíře strávilo prý celou noc. Po vyřčení rozsudku Laura novinářům řekla: "Jsem ráda, že to takto dopadlo a moc děkuji za právní pomoc. Miluji svoji kočičku a to co se jí stalo, mě hluboce zasáhlo. Je tedy zcela na místě, že jsme dostaly nějakou kompenzaci." Novináři se již nezmínili, jaký dopad bude mít rozsudek na manželství páru.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (56x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář