Vítejte u nás

28. prosinec 2008 | 12.20 |
› 

Kdo se chce podívat do USA musí vyplnit dotazník, ve kterém je málem i to, kolikrát byl v kostele, ale my k nám pouštíme tyhle suprobčany bez omezení. Nakonec jen si zvykejte, budou tady sloužit u radaru.

Nůž v břiše skončil krátce po půlnoci v břiše mladíka v jednom z barů ostravské Stodolní ulice. Podle informací policie ho bodnul osmadvacetiletý Američan. O rok starší muž byl převezen do nemocnice v Ostravě-Fifejdách, kterou po ošetření opustil.

"Muž měl po předchozí verbální rozepři přistoupit k 29letému muži a jedenkrát jej bodnout nožem do levé strany břicha," uvedla tisková mluvčí G. Holčáková. K činu se přiznal.

Zraněný byl po ošetření na vlastní žádost z nemocnice propuštěn do domácího léčení.

Ukázalo se, že "rejstřík" Američana, který byl zadržen v baru, je velmi pestrý. Letos v březnu policie zastavila trestní stíhání pro porušování domovní svobody a násilí proti skupině obyvatel a jednotlivci, protože poškozený vzal zpět svůj souhlas s ním. (už tohle by stačilo, aby vás z USA vyhostili)

Další trestní řízení s mužem zahájila policie v listopadu. Je podezřelý z výtržnictví a ublížení na zdraví. (pořád jsme na ně moc hodní)

Proč pro ně neplatí stejné podmínky jako pro nás? Jsou to snad nadlidé? Ne, jenom jejich vláda není tak podělaná jako naši vlezprdelkové.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (42x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře