Arabské překvapení

29. prosinec 2008 | 20.03 |
› 

Kdo by tohle řekl. Obchod s opravdu vynalézavým spodním prádlem by nejspíš v konzervativní muslimské Sýrii hledal málokdo, navíc přímo v srdci hlavního města.

Syřané si zřejmě na striptýz s pomalým a napínavým svlékáním svršků příliš nepotrpí. Ve velkém totiž pro své manželky nakupují prádlo, které spadne při jediném zatleskání. V obchodě, kam pro ně chodí, se však dají koupit i další vychytávky.

Dají se tu koupit i hudební podprsenky nebo třeba kalhotky, které padají na povel. U zákazníků jsou prý hitem hudební kalhotky, které hrají krátké roztomilé melodie - hudbu vydávají malé elektronické přístrojky schované v podšívce.

Majitel obchodu Mahmout hrdě ukazuje i kalhotky s blikajícími světélky, kalhotky, které svítí ve tmě, nebo třeba soupravičku, která vypadá, jako by si žena rukama zakrývala rozkrok a prsa. Trochu dražší jsou kalhotky a podprsenky na dálkové ovládání, třeba takové, které se rozepínají na tlesknutí rukou.

Všechno zmíněné prádlo je vyrobené v Sýrii. Družičky a příbuzné mají nastávající nevěstě dát před svatbou výbavu zajímavého spodního prádla, aby zaručily úspěšnost líbánek. Mahmout ale reportérům řekl, že do obchodu chodívají i třicátnice, zcela jasně vdané už delší dobu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (60x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář