Jak šel život

4. leden 2009 | 19.06 |
› 

Zítra je pracovní den a tak něco, co by Vám trochu zvedlo náladu. Tenhle textík se snad k tomu hodí. Mladší si můžou vzít kapku poučená a starší zase zavzpomínat. Jinak to neberte ale moc vážně.

Když mi bylo 14, chtěl jsem mít svou přítelkyni.

Když mi bylo 16, konečně jsem si ji našel, ale nebyla dost vášnivá, a já chtěl bezpodmínečně vášnivou přítelkyni...

Když mi bylo 18, konečně jsem ji našel, byla sice vášnivá, ale zároveň byla i strašně citlivá, vztah s ní bylo docela drama, často se rozbrečela a občas dokonce vyhrožovala, že se zabije. Tak jsem poznal, že bych chtěl sebejistou přítelkyni.

Když mi bylo 21, konečně jsem ji našel, sice byla hodně sebejistá, ale i dost nudná. Nic ji nedokázalo rozhodit, byla tak nudná, že jsem se rozhodl najít si vzrušující přítelkyni...

Když mi bylo 24, konečně jsem ji našel, byla strašně vzrušující, ale nestíhal jsem držet tempo s jejím životním stylem. Byla příliš impulsivní a neustále měnila okruh svých zájmů. Zpočátku mě to bavilo, ale časem jsem poznal, že náš vztah nemá žádnou budoucnost. Začal jsem tedy hledat cílevědomou přítelkyni.

Když mi bylo 28, konečně jsem ji našel, inteligentní, cílevědomou a oběma nohama na zemi, byla to moje kolegyně v práci, můj zástupce. Byla tak cílevědomá, že začala spát s mým šéfem, aby dostala moje místo.

Teď je mi přes 30, jsem starší a rozumější a hledám přítelkyni s pořádnejma kozama...

Inu priority se nám časem mění.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (69x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář