Toho papouška zaplatíte

7. leden 2009 | 13.47 |
› 

Pokud někoho, kdo chová zvířata, zavřou a nedají mu možnost, aby zařídil jejich krmení a další nutnou péči, tak případný úhyn měl by jít na vrub soudu či nápravnému zařízení.

První věcí, kterou udělal propuštěný T.Goodrich, když přišel z vězení bylo, že podal žalobu na dozorce. Podle jeho slov mu nedovolili životně důležitý telefonát a tím odsoudil jeho papouška k smrti.

Thomas požaduje odškodnění ve výši devíti milionů korun od nápravného zařízení státu Delaware a tamních dozorců. Thomas byl zadržen na 12 dnů za řízení s propadlým řidičským průkazem. Ve vězení prý neměl šanci zavolat známému, který by se mu postaral o papouška rodu Ara, kterého choval dvacet let. Papoušek Freddie pro něj měl nejen citovou hodnotu, ale byl výstavním šampionem a cenil si jej na téměř půl milionu korun. Když se po propuštění vrátil Thomas domů, Freddie byl bohužel mrtvý, další dva papoušci hladovění přežili díky tomu, že měli dostatek jídla ve svých klecích. Do vyšetřování se určitě vloží i tamní ochránci zvířat.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (66x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář