Bydlení za sex

12. leden 2009 | 19.35 |
› 

Podnájem za sex, je to nemorální nebo protizákonné? Ale tohle je přece staré jako lidstvo samo. Už dříve si mnozí prachatí pánové vydržovali milenky a platili jim bydlení, služky a kupovali šperky atd.

Možná i vy jste už takový inzerát četli. Sexuchtivý muži nabízejí mladým dívkám bydlení za sex. Není to náhodou novodobé otroctví? Nebo je to zcela v souladu se zákonem?

Typickým případem takového inzerátu je nabídka jistého Zdenka: "Přenechám za 1 Kč k užívání malý, volný byt mladé slečně, za nezávazný milenecký vztah. Ženatý, 38/185, sportovní postavy. Prosím foto."

Podle policie (pokud se žena ke všemu rozhodne dobrovolně) o nic protizákonného nejde. Je to čistě její osobní věc.

"Pokud není v nájemní smlouvě uvedeno, že byt je pronajímán za sexuální služby, neděje se nic protizákonného," potvrdil nám i dotázaný právník.

Psycholožka o mužích, které tyto inzeráty podávají říká: "Je to pro ně levnější, než chodit za prostitutkami. V podstatě je to velmi podobné tradičnímu vydržování milenky, jen tam nejsou už vůbec žádné city. Je to pro ně výhodná investice."

Ženy, které se na takový inzerát nechají zlákat, nemohou být žádné stydlivky a musí si být vědomy, čím se platí.

Sedmadvacetiletá obchodní manažerka Milena si soužití, kdy činži nahrazuje sex, naopak chválí. Odpověděla na inzerát "Hezké bydlení za hezké chvíle," a nastěhovala se ke čtyřicetiletému muži.

"Napřed to bylo divné, spát s někým, ke komu nic necítím, ale časem jsem si ho velmi oblíbila. Vybrala jsem si to a i když se tím nijak nechlubím, nevidím ve své volbě nic pohoršujícího."

Chovejme se tržně a snažme se prodat za co nejvyšší cenu. Tohle je ten náš nový svět.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.02 (66x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Bydlení za sex menalid 22. 01. 2016 - 10:43