Nebezpečná hračka

24. leden 2009 | 11.20 |
› 

Mobil je nejen užitečná věc, ale ve chvíli se může změnit i ve velmi nebezpečný přístroj. Právě o tom se přesvědčil jeden kanadský tatínek.

Chlapec pořádně zavařil svému otci, když při hře s telefonem nechtěně přivolal policii. Ta pak v jejich domě našla to, co jí mělo zůstat utajeno.

Kanaďan chtěl svého synka zabavit, a proto mu dal telefon. Chlapec si hrál a mačkal různá tlačítka, až vytočil 911, tedy místní policii. Po chvilce dítě zavěsilo.

Operační důstojník si myslel, že někdo zavolal v nouzi a poté se hovor přerušil. Na místo se tedy vypravila hlídka. Dům ale policisté našli zavřený a ani na klepání nikdo neodpovídal. Rozrazili proto dveře a vnikli dovnitř.

"Ten pán byl velmi překvapený," řekl po zásahu strážník J.Canning. Muž se hájil tím, že policii nevolal, a tvrdil, že ji nemohl zavolat ani jeho syn, který je na to příliš malý.

Policisté ale viděli čilého hocha, jak si hraje s telefonem a mačká všechna tlačítka. "Byl to tedy zřejmě on, kdo vytočil 911," řekl Canning.

Když se tato událost vysvětlila, využili policisté své přítomnosti v domě a provedli malou prohlídku. Při ní však zjistili, že muž v domě pěstuje marihuanu. V jednom z pokojů objevili políčko s 500 rostlinkami.

Hlídka Kanaďana zadržela a obvinila ho z pěstování drog. Chlapce policie odvezla do dětského domova. Potom se ale vrátil k matce, která s otcem nežije v jedné domácnosti.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (58x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář