Módní hit

25. leden 2009 | 10.40 |
› 

Máte rádi svého svého pejska nebo kočičku, tak neváhejte a hned mu pořiďte nejnovější módní doplněk. Teď nemyslím nějaký slušivý kabátek, ale...

Vyrazit si v Kalifornii a zvláště Los Angeles na ulici s pejskem bez paruky je, jako by člověk vyšel v teplákách a nenalíčený. Naprostým módním hitem se staly zvířecí paruky. Žádná skutečná zvířecí primadona si bez růžové, jasně modré či černošské paruky na ulici nevyjde.

S nápadem přišly sestry Jenny a Crissy Slaughterovy. Vyrůstaly v kalifornském městě Carmel, kde jsou psi a kočky naprostou součástí každé rodiny, chodí se svými pány do restaurací i na nákupy. Módní oblečky pro psy a kočky znají na celém světě, ale paruku mají prý jen v Kalifornii.

Obě sestry vystudovaly mořskou biologii, ale vždycky je více lákal svět pejsků a kočiček. Tak se začaly se svým prvním pejskem Yogim účastnit výročních přehlídek Big Dog, na nichž majitelé prezentují své miláčky v rozličných kostýmech. A sestry Slaughterovy nezřídka zvítězily.

"Pro průvod toho roku jsme potřebovaly malé blonďaté paruky pro pejsky. Nemohly jsme ale nikde žádnou psí objevit, tak jsme zkusily lidské, ale ty nepasovaly. Tak jsme vytvořily svůj vlastní návrh psích paruk, které se moc povedly. A lidé nás brzy začali prosit o další," vysvětluje zrod originálního podnikání C. Slaughterová. 

Za pouhých 30 dolarů můžete být Vy i rodinný mazlíček IN

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (53x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář