Věštby a horoskopy

25. leden 2009 | 17.21 |
› 

Věříte na horoskopy nebo chodíte ke kartářce či k nějaké zaručeně úspěšné věštkyni, aby se člověk dozvěděl, co ho čeká a co nemine. Poznat budoucnost láká, ale...

V roce 2008 se mělo odehrát několik přírodních katastrof, atentát na amerického prezidenta i svatba hereckého páru snů Brada Pitta a Angeliny Jolie. Co všechno věštci vyvěštili?

Po zhodnocení 165 předpovědí světových věštců, na jejichž prognózy si posvítili němečtí vědci, je jedno jisté. Místo do budoucnosti hleděli jasnovidci do naprosté tmy! Z předpovědí nevyšla ani jedna!

Zmíněných 165 předpovědí na rok 2008 měli 'na svědomí ' známí světoví jasnovidci, populární astrologické weby a almanachy. S oblibou předpovídali například útok na amerického prezidenta George Bushe, který se ovšem nekonal, stejně jako hned několik přesně datovaných konců světa.

Naopak světovou finanční krizi, s níž od uplynulého podzimu bojuje celý svět, nepředpověděl ani jeden z 'odborníků' na budoucnost.

Pokud vám bude chtít cikánka hádat z ruky, tak jí dejte malý obnos za snahu, ale rozhodně si nenechte hádat. Mohlo by se stát, že budete čekat na slíbenou výhru v Sportce do konce života.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (63x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář