Prověrka

28. leden 2009 | 20.07 |
› 

Jak se říká: Aktivní blbec je horší jak třídní nepřítel. A v Čínské policii se jeden takový magor našel. Prověřit si svoje lidi je jistě správná věc, ovšem takhle ne.

Policejnímu šéfovi v Číně hrozí vězení, protože si najal herce, aby vyloupili banku a on tak naostro prověřil připravenost a akceschopnost svých lidí.

Proč kvůli tomu vězení? O svém cvičném přepadení se zapomněl komukoli zmínit.Mimo šéfa policie ve městě Zhenzhou a režiséra neměl nikdo, včetně bankovních úředníků, ponětí o tom, že je to jen jako."Čtyři zloději" přepadli Poštovní banku, odzbrojili ochranku a přinutili klienty banky si lehnout na podlahu. Z banky si odnesli v přepočtu 600 tisíc.

Kritikové této odvážné akce tvrdí, že v nebezpečí byli i sami herci, protože nic netušící policisté na ně mohli použít zbraň. Stejně tak zůstává otázkou, jak velké psychické trauma utrpěli pracovníci banky a zákazníci.Policie ovšem ukázala svoji připravenost, protože z banky se lupiči vydali čtyřmi různými směry, a přesto je policie do dvou hodin všechny pochytala.

Být tam nějaká ostřejší ochranka, tak mohlo být dost horko.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (57x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář