Co se v mládí naučíš

7. únor 2009 | 10.43 |
› 

Děti jsou naše radost a budoucnost, proto se jím snažíme předat to nejlepší z nás. Někdy se to ale nepovede a naše zlatíčka začnou vyvádět pěkná alotria. Potom si musíme položit otázku, zda jsme něco nezanedbali ve výchově.

Rumunská policie zůstala šokována, když zjistila, že zloději, kteří se vloupali do školky, byli její žáci. Dva chlapci ve věku 6 a 7 let pronikli do školky ve městě Galati v podvečer a odcizili peníze, pastelky a omalovánky.

Svůj čin měli dobře promyšlený, šestiletý chlapec ukradl klíč od školky učitelce z kapsy. Na místo činu se toho večera ještě vrátili a tři hodiny si pohráli v herně s hračkami, které po školce nakonec rozházeli. Ředitelka školky, k tomu novinářům řekla: "Nic moc nezničili. Ve třídě se zaměřili hlavně na pastelky a drobné předměty. Jen nechápu, proč vyhodili ven na déšť tolik omalovánek a knížek. Asi se chtěli za něco pomstít."

Matka jednoho z chlapců dodala: "Moje dítě nechápe, že udělalo něco špatného. Řekl mi, že si jen chtěl pohrát s kamarádem." Policie zatím nastínila, že za chování chlapců si rodiče zaplatí pokutu.

Tohle nechápavé dítě klidně ukradne klíče a vyhází na déšť knížky a omalovánky, asi aby se omyly

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (52x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář