Naše politika

12. únor 2009 | 11.23 |
› 

Nadáváme na politiku a naše politiky právem? No, já nevím, když oni se přece tak snaží poctivě pracovat pro blaho občanů a ve většině sklízí jenom nevděk a nadávky.

Poplatky za milion

PRAHA - Vládní koalici se včera podařilo s přeběhlíky a nezařazenými poslanci prosadit senátní verzi částečně omezených zdravotnických regulačních poplatků. Jeden a půl dne však promrhali poslanci hádkami a daňové poplatníky to stálo téměř milion korun. Ovšem to jen v případě, že budeme počítat jen s jejich základním hrubým platem 61 400 Kč a pomineme tučné náhrady!

Vraťte se domů, cestu zaplatíme

PRAHA - Návrh ministerstva vnitra na možnost zaplatit cizinci leteckou cestu domů s bonusem 500 euro včera schválila vláda. Podle ministra vnitra Ivana Langera (ODS) mnozí z nich totiž v souvislosti s hospodářským zpomalením ztratili nebo v brzké budoucnosti ztratí práci a nyní hrozí, že se zapojí do zločineckých struktur. Premiér Mirek Topolánek také vyslovil obavu z narůstající xenofobie... Dobrovolný návrat by mohlo využít až 2000 cizinců, stát to přijde na 60 milionů korun. Do pololetí skončí pracovní vízum 70 tisícům zahraničních pracovníků

Dojemná péče, že. A co dostanou naši nezaměstnaní, třeba skláři, kteří jsou bez výplat už dlouho? Proč to má zase platit daňový poplatník a ne firmy, které si na jejich nízkých platech vylepšovaly ekonomické zisky?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (59x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář