Silikony

22. únor 2009 | 18.26 |
› 

Krásná prsa, to je sen mnohých žen a přiznejme, že i pánové si na ně potrpí. Pokud nás příroda ošidila, je tu ještě možnost nápravy, ale ono to pokaždé nedopadne podle našich představ.

Aby ukázala nespokojenost se špatně odvedenou prací, stojí žena před klinikou plastické chirurgie v Číně a kolemjdoucím ukazuje svoje nová ňadra.

 Žena jménem Zhao stojí před nemocnicí Kang Mei ve městě Foushan, bouchá do gongu pro přilákání pozornosti a odhaluje svá prsa. V nemocnici podstoupila zvětšení prsou, ale výsledek je žalostivý. Prsa jí velice bolí a jsou nakřivo. Díky těmto problémům musela odejít do předčasného důchodu, pracuje totiž v "zábavném průmyslu".

Žena žádá odškodnění ve výši 240 tisíc. "Pokud mě nemocnice neodškodní, budu cestovat po celém městě nahá a každému ukážu, jak jsem dopadla," vyhrožuje žena. Nemocnice zatím odmítá zaplatit a tvrdí, že její současné problémy jsou spíše psychického původu. Nemocnice ženě nabídla korekční operaci zdarma, ale tu ona odmítla se slovy, že není kus hadru, který by mohl kdokoli a kdykoli rozpárat a znovu sešít.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.03 (64x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář