Pokažená dovolená

24. únor 2009 | 10.53 |
› 

Plánujete si krásnou dovolenou, dlouho se těšíte a najednou šok. Vaše plány jsou ohrožené neuvěřitelnou chybou. A co je horší, že to nebylo Vaše pochybení.

Měla to být dovolená snů, tři týdny ve slunné Kostarice. Vinou pracovnice cestovní kanceláře se zákaznice ale dostala do úplně jiné země.

 Samantha Lazziris z Bristolu dlouho šetřila na dovolenou ve Střední Americe. Do Ameriky se každopádně dostala, ale 1300 mil jinam než původně chtěla. To, že není v místě své vysněné destinace Samantha zjistila v momentě, když nasedla do taxíku: "Poprosila jsem řidiče, aby mě zavezl do hotelu, který jsem si zabukovala. Nejdřív na mě koukal ohromeně a pak se začal smát. Tohle není Kostarika, ale Portoriko řekl mi. Nemohla jsem tomu uvěřit."

Náprava chyby cestovní kanceláře stály Samanthu 24 tisíc, tři lety a o čtyři dny kratší dovolenou. Chybu kancelář udělala v kodech letiště. Při bukování letenky místo města San Jose s kodem SJO, cestovka zabukovala let do San Juanu pod kodem SJU. Cestovní kancelář se ženě již omluvila, zaplatila její výlohy a pro příští dovolenou slíbila poskytla slevu. Jestli se stejnou cestovou ještě někam Samantha pojede, zatím nevíme.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (61x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře