Ukradené auto

28. únor 2009 | 10.54 |
› 

Tahle zlodějská kuriozita nemá chybu. Ukradnout auto i s dítětem se nestává příliš často, ale ještě vrátit děcko na místo, aby rodiče neměli strach, tak za to má body k dobru.

Detektivové uvedli, že čtyřiadvacetiletá žena seděla ve čtvrtek večer ve svém voze v Boltonu, když k ní přišel muž v policejní vestě a řekl, že potřebuje její auto.

Uvěřila mu, že je skutečný policista, a začala vystupovat z auta. Muž ji ale chytil za ruku a odvlekl od vozu. Žena ještě stihla vytáhnout dvouletého syna ze zadního sedadla, ale zloděj ujel dříve, než se dostala i k druhému, menšímu dítěti.

Půl hodiny po krádeži se auto vrátilo na místo, kde bylo ukradeno, a falešný policista položil dětskou sedačku i s dítětem na chodník poblíž místa, kde stáli jeho zoufalí rodiče. Hned ale zase ujel.

"Byla to strašná muka pro rodinu, která byla šílená strachem, že jim bylo ukradeno dítě," řekl detektiv Graham Clare. "Naštěstí ho zloděj vrátil v pořádku zdravé, ale čas, kdy bylo pryč, musel být pro jeho rodiče jako celá věčnost." Krátce po incidentu policie uvedla, že kradený vůz měl havárii.

Devětatřicetiletý muž byl zadržen s podezřením z únosu a krádeže. Nyní je v nemocničním ošetření, protože má zlomenou nohu a zranění na krku.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (57x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář