Znáte poradnu, která zná odpověď na každou otázku? Zapamatujte si www.poradte.cz Určitě se vám bude hodit.
Pogrom na dlužníky

Pogrom na dlužníky

28. únor 2009 | 18.30 |
› 

Zaujal mě článek, který by mohl notorickým dlužníkům dost podstatně znepříjemnit život. Pokud nemáš na zaplacení dluhu, tak přeci nemůžeš mít na cigarety a chlast a pokud si to dopřáváš, tak na tom nemůžeš být  finančně špatně.

Zatímco se ministr Kocáb snaží najít způsob, jak zamést problémy v Chomutově a Litvínově humanitárně pod stůl, objevuje se už nový plán, jak průšvih s neplatiči vyřešit.

Existuje totiž zákon o poškozování věřitele. "Pokud si dá někdo práci s tím, dokázat neplatičovi, že peníze, které by jinak mohl využít ke splácení dluhu, utratil za chlast, cigára, drogy, což rozhodně nejsou základní životní potřeby, mohl by to být velice účinný bič na tento typ lidí. Neplatič tak totiž spáchá trestný čin," řekl jeden z aktivistů skupiny AKJP. "Dovedu si představit, jak se lidé, kterých se to týká, naštvou. Přijít o cigára a alkohol? Nepředstavitelné!

Neplatiči nebudou smět kupovat cigarety, drogy, ani alkohol! Stačí důsledné uplatňování již existujícího zákona, upravujícího vztah věřitele a dlužníka!


Dobrý plán až na to, jak se to nechá kontrolovat. Zase budou výmluvy, že mu to koupil známý nebo přítel.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (64x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář