Krize a nevěra

3. březen 2009 | 21.45 |
› 

Hospodářská krize doléhá na každého a není divu, že se týká i manželské nevěry. Je zajímavé, jak na ní reagují muži nebo ženy.

Hospodářská krize má možná i jednu kladnou stránku, alespoň z pohledu ruských manželek: Ruští podnikatelé šetří i na milenkách a vracejí se zpět k domácímu krbu.Sociologové se ovšem zdržují odhadů, kolik záletníků se skutečně vrátilo do lůna rodiny.

Z ženské stránky je situace jiná.."Počet zájemkyň se poslední dobou znásobil," pochlubil se v listu Izvestija Pjotr Iveršin z personální agentury specializující se na sekretářky poskytující i "intimní služby". Prý si přijdou na 3 tisíce dolarů měsíčně (asi 67 tisíc Kč).

"Momentálně pracuji jako běžná sekretářka za velmi malou výplatu. Chtěla bych ale více vydělávat, a proto jsem se rozhodla pracovat i intimně. Dokážu šéfa zbavit nervového vypětí," vysvětlila jedna zájemkyně. Kariéře je ochotná obětovat i manžela.

Těžké doby však podle sexuologů nepřejí nejen lásce, ale ani sexu a "intimní sekretářky" jako první končí na ulici, pokud se firma dostane do potíží.

Takže muži se budou vracet k manželkám a ženy budou zahýbat aby s finančně polepšily.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (63x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář