Chyba ve výchově

6. březen 2009 | 14.29 |
› 

Děti jsou stále hrubší a nevychovanější, ale to je hlavně věc rodičů. Pokud se rozhodnou mít potomky, měli by se o ně starat, a to nejen po stránce materiální potřeby, ale především po stránce morální a společenské.


Řidič nevydržel dovádění divokých dětí a místo do školy je odvezl na jednu z policejních stanic.

Grahamu Kingovi z Austrálie došla trpělivost, když jej jedno z dětí udeřilo lízátkem do hlavy. S vnitřními obavami je odvezl na policejní stanici v Yamanto. "Děti odmítaly vzít si bezpečnostní pásy. Několikrát jsem jim opakoval, aby se posadily a chovaly se slušně. To vydržely pár kilometrů a potom zase běhaly po autobuse a házely po sobě věci. Najednou mě něco tvrdého uhodilo do hlavy, zastavil jsem a našel pohozené lízátko. Kdyby lízátko rozbilo okno, mohlo to skončit ošklivou nehodou," postěžoval si řidič.

 Policie jeho počínání schválila, v nedávné době neklid ve školním autobuse zapříčinil vážnou dopravní nehodu. Vyšetřování se nyní ujme ředitel školy St Edmund's College a děti budou disciplinárně potrestány.

Tady by se měli hlavně potrestat rodiče, kteří zanedbali výchovu svých ratolestí. Lumpárny se dělají, ale přece jen jsou určité meze.


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.06 (51x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře