Chudák počítač

10. březen 2009 | 11.52 |
› 

Zlobí Vás počítač, tak honem proveďte kontrolu, jestli Vám ho nenapadnul nějaký červ. Je to sice malá pravděpodobnost, ale i to se občas stane.

Muž ze Somersetu musel zainvestovat do opravy počítače. Starý mu napadnul červ. Nejednalo se o počítačový virus, ale o pravou živou žížalu.

Mark Taylor si na opravu netroufnul, tak si zavolala odborníka, který uvnitř laptopu našel 13 cm dlouhou žížalu. Do počítače se musela dostat otvorem pro ventilátor a kolem ventilátoru se i obtočila, což způsobilo totální kolaps. Spoluvinu na zničení počítače ponesou i Markovy dvě kočky. Jejich zábavou je nosit červy, žížaly, housenky a podobnou havěť z venku do domu.

Počítačový technik S. Robinson k podivné poruše řekl: "Když jsem se podíval dovnitř počítače, hned jsem uviděl příčinu potíží. Nejdřív jsem si ale myslel, že se jedná o smotek vlasů nebo chlupů obtočený kolem ventilátoru. Ale byla to úplně totálně spálená žížala obtočená kolem těla větráku. Její obtočení zpomalilo chod ventilace, ta se začala přehřívat a dopadlo to zničení části počítače."

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.02 (63x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář