Fanoušci

13. březen 2009 | 15.58 |
› 

Fotbaloví fanoušci zlobí na celém světě a s chutí si vylévají zlost především na rozhodčích. Jeden takový zajímavý příběh je ze slunného Řecka.

Na zápas mezi Kerkyrou a PAS Giannina bude fotbalový rozhodčí Marios Lambropulos dlouho vzpomínat. V nastaveném čase nařídil spornou penaltu proti domácímu týmu a odezvou mu byly nepokoje v hledišti.

Naštěstí se rozhodčího zželelo šéfovi domácího mužstva z ostrova Korfu, který hbitě vyhodnotil situaci a zavolal svému příteli provozujícímu pohřební služby, aby přistavil jeden z vozů.

Pro sudího už pak byla hračka do auta naskočit a před rozzlobenými diváky ujet ze stadionu do bezpečí.

Domácí tým kvůli penaltě přišel o vítězství a zápas skončil remízou 2:2. Rozlíceným fanouškům už nedokázali uprchnout hostující hráči ani funkcionáři, kteří si tak ze zápasu odnesli i pár šrámů.

Českým rozhodčím se před fanoušky utíkat příliš nedaří. Občas jim ale přeje štěstí, tak jako při druholigovém zápase B týmu Viktorie Plzeň s Vejprnicemi v roce 2004. Tehdy zachránil sudího před napřaženou pěstí vzteklého fanouška mokrý trávník, na kterém divák uklouzl. Rozhodčímu se mezitím podařilo schovat, a zůstal tak rány ušetřen

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (55x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře