Volný styl

13. březen 2009 | 22.15 |
› 

Že k Vám domu občas přiběhne nebo přiletí nějaké zvířátko je celkem běžné, ale pokud se k Vám večer dostavý takový nečekaný a neurvalý host, to už není legrace.  

Tmavý nezvaný host v noci proskočil oknem do ložnice domu na předměstí australského hlavního města Canberry a začal skákat po posteli. Dvaačtyřicetiletý majitel domu Beat Ettlin si nejprve oddechl, když zjistil, že je to jen klokan. Pocit úlevy však netrval dlouho.

Když se se svou ženou a devítiletou dcerou schovali pod deku, vrazil dezorientovaný a od skla pořezaný klokan do pokoje jeho desetiletého syna, který začal křičet "Pomyslel jsem si, že tohle může být skutečně nebezpečné," svěřil se muž, který se na vetřelce, měřícího asi 176 centimetrů,  vrhnul jen ve spodním prádle.

V domě se tak rozpoutal souboj muže proti čtyřicetikilovému klokanovi. Ettlin krvácejícího savce překvapil zezadu, skočil na něj a přirazil k zemi. Zatímco nepouštěl vzpouzejícího se tvora z pevného sevření, táhl ho do chodby a směrem k venkovním dveřím. Odvážný muž pak volnou rukou dveře otevřel a klokana vystrčil ven. Zraněné zvíře uteklo zpět do blízkého lesa.

Ettlin z neobvyklé rvačky vyvázl jen se škrábanci na nohách a hýždích a s roztrhaným spodním prádlem. Sám se označuje za šťastného člověka.

Klokani na lidi útočí jen výjimečně, většinou když se cítí ohroženi. Drápy na silných zadních nohou však mohou člověka vážně ohrozit a dokonce i připravit o život.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (57x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář