Pukavec

14. březen 2009 | 16.39 |
› 

Snad každá hospodyňka a nejeden muž zná zápach z pukavce. Tento nepříjemný zápach je teď v hledáčku italských vědců. Upřimně řečeno, nezávidím jim jejich práci.


Dělá se vám špatně při zápachu kazících se vajec? Tak vězte, že vědci přišli na to, že tento nelibý zápach je pro muže afrodiziakem a levnou alternativou Viagry.

 Nervové buňky spolehlivě poznají i nepatrné množství sirovodíku. Plynu, který se uvolňuje při kažení se vajec. Pokud tento zápach ucítí muž začne být vzrušený, neboť dojde k uvolnění krevních cest. Podobné pokusy s dalšími plyny jako je například oxid dusičný, vedly k objevení Viagry. Profesor Cirino z italské univerzity Naples FedericoII, kde pokusy probíhají řekl: "V budoucnu by mohlo být možné získávat ze sirovodíku léky, cíleně sirovodík dávkovat, a dokonce kontrolovat jeho vyvíjení. Další pozorování a pokusy by mohly vyústit k objevení terapeutických účinků této látky a jejímu využití při léčbě poruch erekce."

Asi nejsem ten správný muž, protože když jsem ten smrad ucítil, tak nepřišlo žádné vzrušení a jediné, co se mi zvedlo byl žaludek.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.07 (57x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře