Okupace

15. březen 2009 | 19.05 |
› 

Přesně před 70 lety obsadili nacisté území Čech a Moravy a vznikl tak zvaný Protektorát. Naši věrní spojenci Francie a Velká Britanie se na nás vykašlali a předhodili nás Hitlerovi bez kouska studu.

Díky jejich zradě jsme po porážce Německa skončili v područí SSSR. Jestliže se stále nadává, že jsme dlouhé roky museli žít pod diktátem Moskvy, je si třeba uvědomit, že kdyby se Velká Británie a Francie nezachovala zbaběle a hned ze začátku klepla Hitlera přes prsty, tak by vývoj v Evropě a tím pádem i u nás vypadal jinak.

Ty roky německé okupace a posléze poslouchání příkazů Moskvy jsou příčinou pošlapání obranných dohod, které jsme měli uzavřené.

Nevěřím proto ani v to, že by nás NATO dnes ochránilo. Nikdo nebude válčit kvůli malé zemi, která nemá žádné surovinové bohatství. A naše armáda? To, co nám zbylo a bez záloh, tak to by nás porazilo i Lichtenšteinsko.

Ti, co nás prodali:      Velká Britanie  NATO
                                                  Itálie NATO
                                             Francie  uvažuje o opětném vstupu v NATO
                                          Německo  NATO

Moje matka byla totálně nasazená do Říše a pracovala v Berlíně. Než se jí podařilo utéci, tak si vytrpěla své. Němci se chovali hůř než prasata.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (62x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře