Dvě z USA

16. březen 2009 | 11.22 |
› 

Přidávám dvě kuriozity o pohlupavých zločincích, kteří dojeli na svoji "chytrost". Inu vše se má dělat pořádně a v lupičském řemesle to platí dvojnásob.


Pozor na nuly

Charles Ray Fuller je mladík z amerického Texasu. Z neznámého důvodu získal pocit, že je talentovaným padělatelem šeků. Jeden takový šek tedy upravil a vydal se s ním do banky. Kdyby měl v hlavě nějaký mozek, možná by mu pokus o podvod prošel, takhle skončil ve vězení. Naprosto šokované a konsternované pokladní totiž předložil šek na 360 miliard dolarů, tedy asi 6,4 bilionu korun! Charles zkrátka nulami nešetřil.

Lupič sklerotik

Victor Marin z New Yorku se jednoho dne vloupal do bytu, kde ukradl nákupní poukázky za 218 dolarů. Z nepochopitelných důvodů během vykrádání bytu vyndal z kapsy svou vlastní peněženku se všemi doklady a odložil ji na postel. Není překvapením, že ji tam pak při odchodu zapomněl. Po několika minutách se vrátil, ovšem majitel bytu už byl doma. Oba se dohodli, že peněženka bude vrácena za ukradené poukázky a že výměna proběhne pode dveřmi. Poukázek byl ovšem takový balík, že Marinovi trvalo nastrkat je pod dveře tolik času, že mezitím stihla přijet policie a zatknout ho.

Jak se říká: Komu není shůry dáno, v apatice nekoupí.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (63x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře