Kocábova mluvčí

18. březen 2009 | 18.40 |
› 

I když to vypadá, že se tisková mluvčí ministra pro lidská práva Lejla Abbasová koupe v penězích, opak je pravdou. U ministra M. Kocába si totiž přijde na poloviční výdělek, než na jaký byla zvyklá jako moderátorka.

"Právě proto jsem to místo nejprve nechtěla přijmout. Nabízeli opravdu hrozně málo peněz, a i když jsem si vyjednala sumu lepší, pořád je to tak polovina z toho, co bych mohla mít, kdybych brala jiné nabídky na spolupráci," říká Lejla.

Podle oficiálních tabulek si tisková mluvčí přijde měsíčně na 38 tisíc korun. Vzhledem k tomu, že je Abbasová i ministrovou poradkyní, může mít na výplatní pásce ale číslo vyšší – záleží na uvážení ministerstva. Konkrétní čísla však Lejla odmítla sdělit. Na částečný úvazek však přesto moderuje dál. (na ministerstvu jsou opravdu děsně vytíženi)

Je to dobrá zpráva pro rodiče poněkud nezbedných dětí. Děvče, které tančí v klubu a zaplete se s drogami, to může dotáhnout na mluvčí ministerstva pro lidská práva.

Lejla Abbasová je dcerou Súdáne a Češky. Vystudovala osmileté gymnázium a pokračovala ve studiu na vyšší odborné škole, kde se zabývala sociální prací a teologií. Studium však přerušila. (takže nedostudovaná hvězdička na ministerstvu)
Později zazářila v reality show Big Brother.
(tak tím bych se raději nechlubil)

Dvě zajímavé odpovědi z rozhovoru pro  iDNES.cz
 
Prý jste tančila u tyče?

Ne, to není pravda.  Tančila jsem v klubu Radost, tam nikdy tyče nebyly. Tam jsem přišla ke klasickým tanečním drogám, k extázi a kokainu. (myslím, že kokain už patří k tvrdým drogám)

Co je pravdy na tom, že černoši jsou jinak cítit než běloši?

To je pravda. Já vím, že voním mužským jinak než bělošky. Řekli mi to. Mně černoši nevoní. Je to zvláštní pach, připomíná mi staré technické mýdlo.(otázkou tedy je, jak jí voní Romové)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.07 (60x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře