Sex pro syna

20. březen 2009 | 19.47 |
› 

Nechá se tomu říci velké pochopení. Britská matka, jejíž syn trpí Downovým syndromem, vyzývá ženskou populaci: pomozte mu přijít o panictví. Klidně za to zaplatím.

Lucy Baxterová je adoptivní matkou čtyř chlapců s Downovým syndromem. Jedním z nich je i jednadvacetiletý Otto, který zoufale touží po první sexuální zkušenosti. Jelikož veškeré synovy snahy byly dosud neúspěšné, rozhodla se do celé záležitosti zapojit.

"Chci, aby si Otto připadal jako normální chlapec. Proto jsem se rozhodla, že mu s jeho přáním pomohu," vysvětluje své chování, proč synovi založila profil na internetové seznamce, kde si může Otto domlouvat případné rande se svými nápadnicemi. "Byla bych ráda, kdyby si časem všichni moji synové užívali sexu," dodává

Otto poprosil matku o pomoc po třech letech neúspěšných snah o první sex. "Rozhodl jsem se najít si přítelkyni. Důvodem je, že chci zažít sex," prohlásil. Jeho pokoj je plný kondomů, které si pokaždé kupuje, když jde se svými přáteli do klubu, a jeho sbírka pornografie je doslova ohromující.

Matka ho podporuje. "Nebude mi vadit, když Otto zajede do Amsterodamu a navštíví zde nevěstinec. Pokud jej to učiní šťastným, ráda mu zaplatím prostitutku.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (59x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář