Nákup pro "normální" lidi

21. březen 2009 | 19.39 |
› 

Tak tady máme tip pro novomanželé, kteří si právě začínají zařizovat své hnízdečko. Nedejte se odradit cenou, znáte ten slogan: Za vyšší cenu ta nejvyšší kvalita. Takže hurá pro kreditku a nakupovat.

Tohle je asi nejdražší kuchyň u nás. Jedna z nejdražších kuchyní na světě je k vidění na brněnském veletrhu nábytku Mobitex. Je pokrytá čtyřiadvaceti karátovým zlatem a stojí bezmála půl milionu!

Jeden díl téhle luxusní kuchyně měří jen šedesát centimetrů na výšku a stojí 30 tisíc korun. Celá kuchyně se ale skládá jen ze šesti zlatých skříněk a vyjde na 450 tisíc korun! Přesto je o ni velký zájem. "Včera si ji jedna paní objednala, dnes se má přijít podívat další zájemce," prozradil designér nevšední kuchyňské linky Max Palladinelli.

Je vám zlatá kuchyně málo? Na veletrhu si můžete koupit třeba postel s brilianty. Vyjde na 57 tisíc korun. Za tuto cenu budete mít na čele postele patnáct briliantově broušených křišťálů od Swarovského a jednu z nejlepších kůží na světě Pieno Fiore. I o tuhle raritu je velký zájem. Za pouhé dva dny si ji objednali už čtyři zájemci.

K vidění i na prodej jsou třeba i reproduktory Bowers and Wilkins z diamantového prášku a kevlarové membrány. "Stříhaly se na nich třeba Hvězdné války," řekl specialista na hudební techniku David Bajer. Jedna reprobedna stojí 270 tisíc korun, váží 120 kilogramů a má výkon 500 wattů.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (49x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář