Žárlivá pyromanka

24. březen 2009 | 14.01 |
› 

Už jednou jsem dával podobnou kuriozitu, tenkrát taky žárlivá manželka podpálila mužovi penis. Prý něžné a slabé pohlaví ... houby, jsou to saně a pyromanky.

Rajini Narayan se s nevěrou svého manžela vypořádala po svém! Že to nebyl dobrý nápad, který bude pro ní mít velmi nepříjemné následky došlo ženě až později.

"Jsem žárlivá žena, jeho penis by měl patřit jenom mně. Chtěla jsem mu spálit jen ten penis, nemyslela jsem, že se stane tohle," popisovala Rajini Narayan, která se připlížila ke spícímu manželovi, jeho úd mu polila lihem a následně mu HO podpálila. Manžel s hořícím penisem okamžitě vyskočil z postele a zakopl o láhev s líhem. Vypukl požár, manžel uhořel.  

Původně byla Rajini Narayan v prosinci loňského roku obviněna z trestného činu žhářství, nyní je držena ve vazbě pro podezření z trestného činu vražda.  Škoda z požáru byla vyčíslena na 1 milion dolarů.

Žalobci se u soudu v australském Adelaide dohodli, že by obžalovaná neměla být propuštěna na kauci před tím, než se podrobí důkladným psychologickým testům.


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (64x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář