Další panna v aukci

26. březen 2009 | 19.45 |
› 

Koukám, že některé panny se rozhodly vytěžit ze své nevinnosti pěkné peníze. Ovšem Alina má smůlu, suma kterou jí muži nabízí za právo být prvním milencem neni nijak závratná. Neleze nám náhodou krize už i do sexu?

Rumunská studentka se rozhodla vydražit své panenství, aby mohla zaplatit studium. Alina Persea (18) z města Caracal si dala inzerát na německé webové stránky www.gesext.de. Server se specializuje na seznamování a aukci erotiky.

Ve svém inzerátu dívka píše: "Jsem hnědooká Rumunka, vážím 54 kilo, jsem vysoká 1,7 metrů, nekuřačka. Svoje panenství mohu dokázat lékařskou zprávou. Chci, aby to poprvé bylo zvláštní a ne moc rychlý. Ten, kdo přijde s nejvyšší nabídkou, se mnou bude moci strávit celý víkend.Předpokládám, že výdaje na cestu a hotel bude hradit zájemce." Alina bude čekat na nejvyšší nabídku, která by jí zaplatila školné a ve skrytu duše doufá, že by mohla najít i manžela. Částka, která se jí zdála vhodná je 50 tisíc Euro. Zbývají však už jen 3 dny do ukončení aukce a nabídky jsou na zatím na 5 tisících Euro.

Připomínám, že dvaadvacetiletá Američanka Natalie Dylan má od  sexuchtivých boháčů nabídku 3,7 milionu dolarů, což je v přepočtu téměř 80 milionů korun.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (58x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář