Nedal se

30. březen 2009 | 11.46 |
› 

Zahnal lupiče a uchránil svůj majetek. Takových mužů je jistě více, ale tenhle odvážný nebojsa měl přece jen drobnou nevýhodu. Přesto nezaváhal.

Phil Taylor z Liverpoolu se chystal se svou ženou Carlou na večírek. Zrovna směřoval do sprchy, když tři maskovaní lupiči vykopli dveře do jeho domu. Naháč slyšel rozruch v přízemí, kde nezvaní hosté narazili na mladou ženu, a proto ani chviličku nelenil a běžel se podívat, co se děje.

"Zrovna jsem lezl do sprchy, když jsem slyšel obrovskou ránu. Sešel jsem do půlky schodů a slyšel jak Carla ječí, tak jsem běžel dál," popsal Taylor situaci.

Jakmile pána domu tři lupiči uviděli, hodili po něm vykopnuté dveře. "Neměl jsem čas přemýšlet, prostě jsem dveře přeskočil a začal na ně křičet," řekl novinářům.

Trojice lupičů v ten moment vyběhla na ulici, kde na ně už v autě čekal komplic. Talyor vypověděl, že lapkové vypadali hodně mladě.

Zlodějíčci naskočili do vozu a rychle odjeli. Předtím ještě řidič křikl na jednoho z kolegů, ať mu podá zbraň, že naháče zastřelí. Taylor si ale nebezpečí neuvědomoval. Zpětně řekl, že ho spíš chtěli jen vystrašit.

Navíc si prý ani dlouho neuvědomoval, že stojí na silnici jen jak ho pánbůh stvořil. "Těšil jsem se na hezký večer a v dalším okamžiku jsem stál uprostřed silnice úplně nahý," vrtěl nevěřícně hlavou.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (55x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře