Po zpovědi do basy

5. duben 2009 | 12.38 |
› 

Jak se říká: Cesty boží jsou nevyzpytatelné. Muž, který si myslel, že brzy umře se přiznal k činu, který spáchal před lety. Zpověď ulevila jeho svědomí, ale...

Umírající muž se chtěl před smrtí vyzpovídat z hříchů a přiznal se, že v roce 1977 zabil muže. Po zpovědi se jako zázrakem začal uzdravovat, ale nyní je obžalován z vraždy.

James Brewer je obžalován z vraždy a hrozí mu až doživotí. Po silném infarktu, kdy to s jeho zdravím vypadalo bledě, se přiznal, že zastřelil svého tehdejšího dvacetiletého souseda J. Carrolla. Osmapadesátiletý James byl zatčen ihned, jakmile to jeho zdravotní stav dovolil.

"Chtěl ulevit svědomí, protože si myslel, že se brzy odebere na věčnost," řekl policejní detektiv T. Grasso, který Jamese vyslýchal. V roce vraždy byl James obviněn a zatčen za podezření z vraždy, ale po propuštění na kauci se odstěhoval i s manželkou z Tennessee do Oklahomy a změnil si jméno. James i jeho žena jsou aktivními členy církve a James dokonce založil studijní kroužek bible. A důvod, proč se James před více než třiceti lety dopustil vraždy? Myslel si, že mu soused chce svést ženu.

Zřejmě mu přikázání Nezabiješ nějak uniklo. Ovšem nevím, jak potom mohl založit studijní kroužek bible.  

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (61x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář