To je lékař

5. duben 2009 | 19.42 |
› 

Kdo by to do pana doktora řekl. Já tedy vím, že asijská medicína se dost od evropského zdravotnictví liší, ale takovéhle postupy nejsou snad ani tam běžné.

Anesteziolog asistující u potratů na klinice v anglickém Manchesteru znásilnil tři mladé ženy (18, 19 a 22 let), které už v částečné narkóze čekaly na zákrok! Úchylný lékař asijského původu Narendra Sharma je přitom ženatý...

Oběti o sexuálním zneužití neměly sebemenší tušení. Dozvěděly se o něm až z telefonátu z kliniky. Anesteziolog sice u soudu popřel, že by se na bezvládných tělech pacientek sexuálně ukájel, a obvinění označil za pokus o rasovou diskriminaci, důkazy ale svědčí proti němu.

Z podivných praktik byl podezřelý už před rokem. Zdravotní sestra, která s ním asistovala u jednoho potratu, kolegům tehdy řekla: "Pacientka ho požádala, aby ji během zákroku držel za ruku. Vyhověl jí, ale vypadalo to, jako by se její rukou sexuálně ukájel." Od té doby chlípného doktora kolegové nenápadně sledovali a několikrát si všimli, jak během potratů masturbuje. Nakonec zvrhlíka přistihli při sexu s pacientkou, která byla vlivem anestetik v částečném bezvědomí.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.02 (56x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář