Nový mobil

10. duben 2009 | 12.22 |
› 

Krize, tenhle strašák zřejmě neplatí pro všechny. Takže proč si neudělat radost. Kupte si nový mobil a zaskočte si na dobrý gábliček či skleničku něčeho ostřejšího.

Švýcarský výrobce luxusních mobilních telefonů GoldVish připravil pro letošní jaro horkou novinku. Model Revolution bude vyroben jen v 10 kusech a každý bude stát v přepočtu 10 milionů Kč!

To je ale moc i na sběratele luxusu moderátora Leoše Mareše, který je vlastníkem jiného exkluzivního mobilu značky Vertu za více než 1,5 milionu Kč (přístroj je z bílého zlata, posázený diamanty).

GoldVish Revolution je vyroben z 18karátového růžového a bílého zlata a je posázený diamanty o hmotnosti 29 karátů. Do spodní části telefonu jsou vsazeny unikátní mechanické hodinky od švýcarského hodináře F. Jouvenota. Mobily GoldVish se dají zakoupit nejblíže ve Vídni, ovšem luxusní model Revolution bude k dispozici jen na speciální objednávku.

Vůbec nejdražšími mobilními telefony světa jsou ale modely Vertu Boucheron za 32 milionů Kč (diamanty, hi-fi zvuk a tlačítko na spojení se servisem, který vám splní vše, co si budete přát) a GoldVish 'Le million' Piece Unique za 28 milionů Kč (18karátové zlato, diamanty a krokodýlí kůže).

Luxusní mobily mají sice funkční výbavu jen na úrovní telefonů střední třídy (např. nejdražší Vertu Boucharon »umí« jen telefonovat a posílat SMS), obrovský důraz je ale kladen na design

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (54x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře