Klikař

11. duben 2009 | 19.27 |
› 

Každý člověk prý má svého strážného anděla, ale opilci mají dva. No něco na tom určitě bude. Tenhle případ z Ruska to jen a jen potvrzuje.

Extrémní štěstí měl Rus Alexej Roskov, který přežil dvakrát po sobě pád z pátého patra. Roskov "urazil" tři lahvinky vodky a poté přepadl přes okraj okna.

Manželka Jekatěrina s hrůzou sledovala, jak si její opilý manžel otevřel v kuchyni okno, zakymácel se a vypadl z jejich moskevského bytu. Dvaadvacetiletý Roskov měl však štěstí a za několik chvil se po schodech vysoukal zpět do pátého patra nacházejícího se zhruba 16 metrů nad zemí jen s několika škrábanci.

Jeho manželka se však rozhodla zavolat ambulanci a začala ho peskovat za to, co se stalo.To Alexej nevydržel dlouho, vstal a z okna vyskočil znovu, tentokrát již dobrovolně. Druhý skok už ho stál několik pohmožděnin, ale nic vážnějšího se mu i tak nestalo.

Udivení lékaři jen konstatovali, že muž nemá žádná vnitřní zranění a bude za několik dní zcela v pořádku. Roskov slíbil, že s alkoholem po extrémně šťastné události přestane.

"Měl jsem opravdu velké štěstí. Naprosto netuším, jak se stalo, že jsem vypadl z okna poprvé, ale když jsem se vrátil nahoru a slyšel mou ženu naštvaně řvát, tak jsem si pomyslel, že nejlepší bude byt znovu opustit tou nejrychlejší cestou - oknem," dodal štastlivec.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (64x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář