Přepadený lupič

18. duben 2009 | 20.13 |
› 

I mistr tesař se utne, to si mohl říci ozbrojený lupič, který počítal, že bude mít lehkou práci s ženskou obsluhou kadeřnictví, ale oha. Kosa padla na kámen, respektivě lupič narazil na zdatnějšího protivníka.

Před soudem skončí lupič, který ozbrojený brokovnicí přepadl kadeřnický salón. Jedna z kadeřnic ale ovládala judo a taekwondo. Na muže se okamžitě vtrhla a ještě než se vzpamatoval, tak ho odzbrojila. Svázala ho síťovým kabelem od fénu a zavřela do sklepa.

Potom neúspěšného pobertu naládovala viagrou a opakovaně znásilnila. Když ho po třech dnech pustila, muž běžel horempádem na policii, protože měl poraněný penis.

Když si pro 32letou kadeřnici přišla policie, tak teprve potom podala na osmadvacetiletého muže trestní oznámení kvůli loupeži. Jeho postup se jí zdál absurdní. "Měli jsme spolu sex jen párkrát. Koupila jsem mu nové džíny, dávala mu každý den najíst a než jsem ho pustila, ještě jsem mu věnovala tisíc rublů."

Možná se Vám to bude zdát absurdní, ale podobný případ se stal ještě v éře SSSR. Pilot havaroval  v tajze, kde pracovaly vězenkyně. Ty milého pilota propašovaly a ukrývaly v pracovním lágru celé dva roky, kde musel plnit "mužské" práce několikrát denně. Prý to bylo velice tvrdé zajetí. 
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.01 (69x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře