Podpora pro primátorku

23. duben 2009 | 20.25 |
› 

Slušní lidé podporují primátorku Chomutova v jejím boji s nepřizpůsobivými občany a jejich ochránci.

Primátorka Chomutova Ivana Řápková obdržela petici s 161 000 podpisy,kterými ji signatáři podporují ve vymáhání městských pohledávek a nájemného prostřednictvím exekutora. Petice je přibližně měsíc v oběhu a podepsali ji lidé ze všech větších měst republiky, z Prahy, Ostravy, Brna, Českých Budějovic a dalších.

"V boji proti nepřizpůsobivým, ale také jejich zastáncům jako je zejména ministr Michael Kocáb nebo jeho předchůdkyně Džamila Stehlíková, či ombudsman. Považujeme jejich snahu o znemožnění exekucí za ubohý pokus o sebezviditelnění," píše za petiční výbor Petr Minárech, který petici Řápkové předal.

Velice podobně se vyjádřila i Řápková, které petiční akce dává "sílu bojovat s lidmi jako je pan Kocáb". Podobní "pseudohumanisté" se podle primátorky snaží zviditelnit "na neštěstí druhých".

Město 21. ledna vyhlásilo akci nazvanou "Záchranný kruh" zaměřenou proti "nepřizpůsobivým" občanům a prostitutkám. Za nepřizpůsobivé magistrát označuje neplatiče nájemného a obyvatele obecních bytů, kteří v nich dělají nepořádek. Chomutovský magistrát avizoval, že akce bude mít "nekompromisní a tvrdý přístup".


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (57x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře