Vydražené panenství

24. duben 2009 | 11.55 |
› 

Další slušná suma za právo první noci. Rumunka vydražila panenství za 270 tisíc.  Je hezké být první, ale s nezkušenou pannou to určitě nebude žhavý sex srovnatelný s dobře zaběhnutou milenkou či prostitutkou.  

Alina Percea (18), studentka, která dlouhé dva měsíce dražila na internetových stránkách gesext.de své panenství, byla úspěšná. Současným majitelem věnečku této dívky je dražitel vystupující pod nickem Marcos1.

"Nekouřím a mám potvrzení z gynekologie o tom, že jsem panna. Nechci, aby můj první sex byl náhodný. Jsem připravena i na sex bez ochrany, ale pouze v případě, že že se vítěz prokáže negativními testy na HIV a pohlavní choroby," napsala studentka do inzerátu, který zveřejnila na německých internetových stránkách.

Marcos1, dražitel, který v aukci zvítězil s cenou 10 050€,  se může těšit na "víkend plný vášnivého sexu" s dívkou z rumunského města Caracal, která měří 171cm a váží jen 49kg. Studentka chce peníze vydělané prodejem svého panenství použít na úhradu vysokoškolských studií.

Takže jako za starých časů. Tam  měl právo první noci šlechtic - dnes si tohle právo kupuje kdejaký úchylný zbohatlík.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (57x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář