Ženy a nevěra

28. duben 2009 | 11.09 |
› 

Nevěra je z velké části přisuzována zejména mužům, podle posledních průzkumů ale ani ženy nezůstávají pozadu. Spíše naopak.

Ženy se jen s milenci nechlubí tolik, jako muži s milenkami. Důvod: Zatímco muže záletníka mnozí pokládají za frajera, ženu záletnici hned všichni odsuzují a nazývají vulgárními výrazy. Pravda je asi někde mezi.

Ženská nevěra především pramení z dnešní doby. Dnešní ženy jsou často naprosto soběstačné, nejsou na mužích závislé a tak  přestávají jim být i tolik oddané. Zároveň muži jsou více vytížení svou prací, koníčky i zájmy a na ženy a rodinu jim již nezbývá tolik času a energie.

Asi největší problém dnešních třicátnic a čtyřicátnic je nedostatek sexu v manželství. Přestože se ženy cítí na vrcholu svého sexuálního života, sexu od partnerů se jim nedostává tolik, kolik by si samy přály. A pokud už ho mají dostatek, pak postrádají kvalitní předehru a s tím spojené něžňůstky.

No, a nezapomínejme na to, že mladé ženy si často berou o hodně starší, zato však bohaté či jinak úspěšné muže, kteří prostě svým mladým manželkám nestačí.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (61x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář