Vypečení bráškové

1. květen 2009 | 19.28 |
› 

Mít brášku je fajn, ale mít brášku dvojče je ještě lepší. Na tohle přišli dva pěkně vykutálení lupínkové a svoji podobu pěkně zneužívají.

Švýcarští policisté jsou bezmocní proti dvěma mužům, kterým byla rozdána minimálně stovka pokut za nedovolené parkování. Jak se jim to povedlo?

Vinu za přestupek svádí jeden na druhého. Policisté tvrdí, že nemohou potrestat ani jedno z dvojčat za přestupky spáchané v okolí Winterthur. Harold a Michael Penten za poslední rok nasbírali 29 pokutových bločků za parkování. Pokuty se vztahují na jedno auto, které si bratři půjčují. Ale k placení se nemají a vždy před soudem svedou vinu na druhého. Jelikož se jedná o identická jednovaječná dvojčata, ani policisté neuspějí, i když je chytí při činu. Nevědí, který z dvojčat to je. Policejní mluvčí k tomu jen řekl: "Pro policisty je to frustrující případ. Pokaždé, když jim dají pokutu, stejně dopředu vědí, že nezaplatí. Nevíme, co si s nimi počít."

Švícaři asi neznají daktyloskopii, která bezpečně prokáže, který z bratrů to je. Stači, když si na místě přestupku pořídí otisk prstu dotyčného viníka.  

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (63x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář