Rozvod, proč

6. květen 2009 | 10.32 |
› 

Rozvod ne, povolím  Ti milenku a já si taky někoho najdu, to je najednou tolerance, ale proč? No naši milí právníci jsou dost drazí a tak proč do nich investovat hříšné peníze.

Zatímco ještě před pár měsíci manželství krachovala a rozvodoví právníci byli na roztrhání, dnes míra rozpadů manželství klesá. To ale neznamená, že by problémů a neshod mezi partnery ubylo. Jen místo rozvodu utíkají k tiché toleranci milenců či milenek.

Agentura provozující na internetu mileneckou seznamku pro ženaté a vdané tvrdí, že počet zákazníků za poslední rok výrazně vzrostl. Server se snaží hledat románky a mimomanželské poměry pro své klienty a poskytuje jim veškerý servis včetně profesionální diskrétnosti.

Pod heslem "Život je krátký. Užijte si románek" nalákala agentura 3,6 miliónu nových klientů z USA, Kanady a Británie. Loni ve stejnou dobu přitom měla zákazníků "jen" milión.

Majitel seznamky Noel Biderman má jasno v tom, proč s ekonomickou krizí trend nevěry a mimomanželských poměrů roste. Partneři vědí, že by rozvodem ztratili nemalé peníze a v ekonomicky nepříznivém období nechtějí cpát své úspory právníkům.

Registrace na webu ashleymadison.com je sice bezplatná, komunikace s jinými registrovanými uživateli už ale stojí kredity, přitom sto kreditů lze koupit za 49 amerických dolarů (asi tisíc korun).

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (61x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář