Udržel si korýtko

9. květen 2009 | 12.11 |
› 

Nejhůře hodnocený ministr Topolánkovy vlády si udrží korýtko. Jak to vypadá, tak Michael Kocáb  nebude mít na hudbu  zase mnoho času.

Lidé hodnotili práci ministrů Topolánkovy vlády a nejhůře dopadl ministr pro lidská práva Michael Kocáb, který se jako jediný objeví i v nové vládě Jana Fischera. Od občanů dostal za své výkony v úřadě čtyřku.

Moc se mi líbí, že ministr, který byl ve vládě, která ztratila důvěru si opět zajistil výnosné místečko a bude pokračovat na ministerstvu, které se mělo zrušit. Inu stále máme dost peněz na rozdávání. Jen doufám, že pan Kocáb si už nyní užije bydlení mezi Romy.

Michael Kocáb odmítl vyzkoušet si bydlení vedle nepřizpůsobivých nájemníků. Přitom si může vybrat ze dvou míst. Po Chomutově mu podobný experiment nabídl i Litvínov, kde ministr během návštěvy zrovna dostal dekret k bytu. Statečný zastánce a bojovník proti diskriminaci jen mlátí prázdnou slámu, proč nejde příkladem a neužije si slast bydlet s těmi "diskriminovanými" občany.

Designovaný premiér Jan Fischer už během uplynulého týdne uvedl, že jeho vláda se otázkami sílícího pravicového extremismu bude určitě zabývat. I když agenda nebude obsazena na úrovni ministra. ... Skutečnost:  ministrem pro lidská práva zůstane Michael Kocáb.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (53x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář