Odhalená nevěra

13. květen 2009 | 11.39 |
› 

Jak se říká: Důvěřuj, ale prověřuj. Podezíravost není hezká vlastnost, ale tady se vyplatila. Manželka není žádný nevinný andílek, ovšem když to jde, tak se z toho nechá vytlouci popularita.

Je to téměř zázrak přírody. Jedenáctiměsíční dvojčata Justin a Jordan z texaského Dallasu mají různé biologické otce. Může za to matka chlapců, která v době jejich početí měla vztah jak se svým mužem, tak s milencem. A zatímco manželova spermie oplodnila jedno vajíčko, milencova druhé.

"Mám dvojčata, ale každé z nich má jiného otce," přiznala matka chlapců Mia Washingtonová, již přivedl do laboratoře genetické analýzy její podezřívavý manžel. Všiml si totiž, že chlapci mají v jedenácti měsících života dost odlišnou vizáž.

Nejhorší obavy manžela se vyplnily a překvapily také zaměstnance laboratoře. Manžele ale zjištění nakonec nerozdělilo. Místo toho kontaktovali mediální skupinu FOX4, aby se díky své příhodě stali slavnými.

"Ze všech lidí v Americe a ze všech lidí na světě se to stalo zrovna mně. Jsem velmi šokovaná," uvedla Afroameričanka Washingtonová.  Test otcovství uvádí, že na 99,999 procenta nemají chlapci stejného otce a že je naopak nulová šance, že oba stejného otce mají.

"Je to šílené. Většina lidí by nevěřila, že se něco podobného může stát, ale může," prohlásila prezidentka laboratoře Genny Thibodeauxová.

Podle lékařů se takový jev nazývá heteropaternální superfekundace a u lidí se jedná o vzácnost nad vzácnosti. "Je to tak výjimečné, že nic podobného v Dallasu už zřejmě nikdy neuvidíme," uvedl sexuolog Chris Dreiling.

Manžel a otec jednoho z dvojčat se rozhodl nerozvádět a druhého chlapce přijmout za svého, i když není jeho biologickým potomkem.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (64x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář