Životní kotrmelce

17. květen 2009 | 11.51 |
› 

Někdy se v životě semelou věci, že by jeden nevěřil. Tři drobné epizody z manželského života, aneb život tropí hlouposti a podrazy.

Sousedská výpomoc

Demetriu Soupolosovi z Německa a jeho manželce se stále nedařilo založit rodinu. Lékaři mu po vyšetření řekli, že je neplodný. Zaplatil tedy sousedovi, který už má dvě děti, aby počal potomka za něj. Ani jemu se to ale po půlročním snažení nezdařilo. I on šel proto na vyšetření a lékaři mu řekli, že je také neplodný! Zjistil tak, že obě »jeho« děti nejsou jeho!

Alimenty na dceru

Američan Steve Barreras zaplatil na alimentech desetitisíce korun za dítě, které si jeho exmanželka vymyslela. Po rozchodu s ním prý byla těhotná a porodila dceru. Soud jí dal za pravdu, i když muž měl potvrzení, že je neplodný. Podvodnice si ale pořídila falešný rodný list i kartu pojištění. Lež se provalila, až když se soudkyně chtěla s údajnou dcerkou setkat. Lhářka dostala 16 měsíců vězení a musí exmanželovi vrátit všechny alimenty.

Nedbalý pracovník

Nizozemský pár zažil v porodnici šok. Po umělém oplodnění se ženě narodila naprosto odlišná dvojčata. Blonďáček a tmavovlasý, snědý klučina. Pracovník nemocnice použil totiž dvakrát jednu pipetu a tím smíchal sperma manžela s jiným vzorkem...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (52x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář