Nezdržujte

23. květen 2009 | 19.33 |
› 

Chcete spáchat sebevraždu, no prosím, to je čistě vaše osobní věc, ale neobtěžujte tím ostatní. 

Rozhněvaný kolemjdoucí strčil v čínském městě Kanton z mostu muže, který vyhrožoval sebevraždou a kvůli kterému se na pět hodin zastavila doprava.

Šestašedesátiletý penzionovaný voják Lian Ťien-šeng se prodral policejním kordonem, natáhl ruku, jako by chtěl sebevrahovi potřást pravicí, a pak jej nečekaně srazil z mostu.

"Strčil jsem do něj, protože skokani jako tenhle jsou velice sobečtí. Jejich akce narušují zájmy veřejnosti a ve skutečnosti nemají odvahu zabít se. Chtějí prostě jen přinutit příslušné úřady, aby věnovali pozornost jejich požadavkům," dodal bývalý voják, kterého zadržela policie.

Čchen Fu-čao, který se vysoce zadlužil kvůli nezdařenému stavebnímu projektu, se zřítil do osmimetrové hloubky, kde dopadl na částečně nafouknutý záchranný vzduchový polštář. Byl hospitalizován se zraněními zad a paže.

Čchen byl od dubna nejméně dvanáctým člověkem, který vyhrožoval skočit z téhož místa, mostu Chaj Ču v Kantonu v provincii Kuang-tung. Žádný z nich ale neskočil – ani o vlastní vůli, ani s cizí "pomocí".

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (56x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář