Průšvihy

29. květen 2009 | 12.30 |
› 

Lidi nejsou jenom andílkové, ale vždy se najde nějaká ta černá ovce, jak o tom informují policejní zprávy. Dvě takové zajímavosti dávám jako příklad.

 Ve vazbě v americkém městě Eau Claire čeká na začátek soudního procesu 35-letý opravář. Je obviněn z výtržnictví a porušení soukromí. Vše začalo tím, když ho zavolali do jednoho bytu kvůli opravě krbu. Pustil se do práce, když od sousedů zaslechl sprchu. A protože právě v ruce držel vrtačku, rychle si vyvrtal do stěny díry. Druhý den 25-letá majitelka vedlejšího bytu díry objevila a hned zavolala na policii. Opravář sice do policejního protokolu přiznal, že díry vyvrtal, ale prý stejně nic vidět nebylo.

Dva zloději ve věku 27 a 28 let z anglického města Leicester byli zatčeni poté, co je taxikářka dovezla domů. Zloději totiž nejdříve vykradli dům, ale protože neměli vlastní auto, objednali si taxík. Jenže taxikářka byla majitelkou právě tohoto vykradeného domu. Když nastoupili, začali si prohlížet ukradené rodinné šperky a tašky s ostatními cennostmi, také se chválili za dobře vykonanou práci. Taxikářka neztratila duchapřítomnost, zavezla je na adresu jejich bydliště a pak hned zavolala policii.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (47x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář