To je reprezentace

1. červen 2009 | 12.18 |
› 

Přestože jste na dovolené, tak se musíte chovat tak, jak to odpovídá vašemu postavení. Tohle by si měli uvědomit hlavně politici pracující v nejvyšších vládních orgánech.

Český expremiér Mirek Topolánek se stal nechtěně součástí velkého italského skandálu. Rozruch způsobily jeho nahé fotografie z dovolené v květnu 2008.

Fotograf A. Zappadu fotil půl roku teleobjektivem Berlusconiho vilu na Sardinii. Podle italského tisku pořídil na sedm set fotografií mladých dívek často v intimních chvílích, jak se na různých party sprchují nebo se jen tak procházejí v plavkách či nahoře bez.

Jenže v síti fotografa uvízl také tehdejší premiér Topolánek. Když trávil svou dovolenou právě v Berlusconiho vile, Zappadu jej zvěčnil, jak se prochází nahý v zahradě.

Podle dalších italských zpravodajských portálů jsou na snímcích kromě Topolánka a jeho blízkých i další český ministr s doprovodem.

Loni v květnu byl přitom s Topolánkem v Itálii tehdejší ministr dopravy Aleš Řebíček.

Berlusconiho snaha o to, aby se snímky nedostaly na veřejnost, souvisí i s nejnovější aférou italského premiéra, kvůli které jeho žena Veronica Lariová požádala o rozvod. Jde o údajné styky šéfa kabinetu s 18letou Neomi Letiziovou. Berlusconi popřel, že by s touto dívkou měl jakýkoliv pikantní poměr.

Zábava vyvolených, jeden z důvodů, proč se držet politiky a svých korýtek.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (55x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář