Prokletá smůla

2. červen 2009 | 11.27 |
› 

To se tak někdy semelou věci, že je z toho člověk celej tumpachovej. Nakonec to můžete posoudit sami.

Devatenáctiletý Nor se nestačil divit, když byl obviněn z řízení pod vlivem alkoholu, zatímco vůbec neseděl na místě pro řidiče, a ani klíčky nebyly v zapalování zasunuty.

Ve voze byl navíc přítomen naprosto střízlivý šofér. Oysten Haakanes, který se svým přítelem mířil po menší oslavě domů, se zastavil u benzínové pumpy, aby něco zakousl. Zatímco na sedadle pro spolucestujícího jedl hot dog, naklonil se k autopřehrávači, aby vyměnil cédéčko. Nechtěně přitom vyřadil páku na neutrál a auto se rozjelo. Po třech metrech zastavil auto na ruční brzdu. Přitom si ho ale všimnul policista a "opilého řidiče" zadržel. Následoval soudní proces, ve kterém dal soudce za pravdu policii a uznal ho vinným z řízení v opilosti.


Zvláštní způsob odchodu ze světa zvolila jednatřicetiletá Britka. Chtěla se zastřelit, ale neměla náboje ve své pistoli.

Proto zavolala na policejní stanici a oznámila vraždu své matky. Když před její dům v Londýně přijela zásahová jednotka, vyšla ven se zbraní v ruce, mířila na policisty a doufala, že ji zastřelí. Nepodařilo se. Policista ji trefil do břicha a ona přežila.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (58x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář