Actimel

4. červen 2009 | 11.46 |
› 

Chytrost nejsou žádné čáry, aneb nápad, prodávat draze a po malých dávkách odpad, který se dříve vyléval do kanálů, je geniální.

Kupujete actimel, abyste udělali něco pro své zdraví. Nic proti, ale víte, že si nás výrobci pěkně mastí kapsu. On totož aktimel není nic jiného než ochucená syrovátka.

Takže pijete syrovátku v ceně cca 50 haléřů/litr, která se dříve vylévala do kanálů , nebo se sušila jako přídavek do  krmení telat či selat.  Je to jen ohlupování a okrádání důvěřivých zákazníků!  

Byl to od pana Danona opravdu geniální tah. Syrovátka byla do nedávna odpadní produkt při výrobě tvarohu a potažmo sýrů. Vychlazená se dala docela pít i v době kdy se ještě nejmenovala actimel, a někdo ji přidával do krmiva prasatům ale valný význam to nemělo, protože v tom neni moc živin.

Syrovátka má ovšem i své klady. Je výborná pro unavené nohy,  vzniká nádherně hebká pokožka a hezky do krémova se opalují. A taky se lidé koupali v syrovátce po namahavé práci. Ovšem ne za tuhle cenu.

Nezavrhuji syrovátku, má řadu blahodárných účinku, ale ta cena je opravdu zlodějská. Krom toho, dobrý jogurt prospěje žaludku právě tak.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (57x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář