Naše ředitelka

6. červen 2009 | 19.45 |
› 

Dva studentíci silně namíchli pani ředitelku i jejího snoubence, když zveřejnili fotky, které nejsou určené pro veřejnost. Teď budou mít oplétačky se zákonem.

Ředitelka školy v Gloucesteru se může hanbou propadnout, protože její fotky ve spodním prádle se dostaly mezi žáky a rozšířily se rychlostí kulového blesku.

Sue Brearley ze školy Whitecross v Lydney tvrdí, že fotografie pořízené jejím mobilním telefonem musely být staženy do jejího pracovního notebooku. Odtud už byla jednoduchá cesta na školní síť. Dvěma počítačově zdatným studentům se podařilo k fotografiím dostat a následně je rychle rozšířit mezi ostatní studenty.

Bývalý ředitel školy, současný snoubenec zostuzené učitelky, D. Gaston je pobouřen: "Tvrdím, že fotografie byly ukradeny. Jednalo se o data osobního charakteru." Ředitelka má jediné štěstí, že policie na snímky nekouká jako na pornografii, tím se vyhne disciplinárnímu řízení. Chlapci stojící za rozšířením snímků budou vyslýcháni policií.

Tenhle studentský žertík se může mládencům nevyplatit a ostatní studenti se asi zapotí kapku víc při zkouškách. To se zase bude bavit učitelka. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (50x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář