Zvoral to

11. červen 2009 | 20.06 |
› 

Zase jeden cvok, co chtěl spáchat sebevraždu a zvoral to. Pokud už se k takovému kroku rozhodl, tak si měl nechat oblečení, aby jeho případné pozůstatky nevzbuzovaly pohoršení či nemístnou zvědavost.

Úplně nahý, ale na nějakou dobu teď bude mít kabát – ušitý z ostudy. Číňana Park Hsiao z Šanghaje opustila jeho drahá. Poněkud nešikovný »Romeo« se s takovou potupnou životní prohrou nechtěl smířit. Chtěl se zabít.

Zhrzený muž nejprve zcela nahý vtrhnul do bytu přítelkyně a tam si chtěl před objektem své lásky podřezat žíly na obou rukou. To se mu ovšem nepovedlo, a tak v zahanbení vyskočil z okna. Před dopadem na tvrdý beton ho ale zachránilo telefonní vedení pod oknem jeho milované.

Park Hsiao tak zůstal namotaný v drátech ve výšce nad chodníkem a pod ním se ihned začaly sbíhat davy, které si chtěly nahého nešťastníka prohlédnout. Policie a záchranáři přijeli až po notné chvilce. Park Hsiao skončil v nemocnici, a až mu vyléčí jeho zranění a vrátí se domů, bude muset kvůli ostudě chodit pořádných pár týdnů kanály...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (47x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář